+420 734 604 128
Frequently asked questions
MÁTE VE VAŠEM STUDIU ŠATNY, SPRCHY A RUČNÍKY?
Ano. K dispozici máme dámské a pánské šatny, ve kterých se nacházejí toalety i sprchy. Skříňky jsou zamykatelné (není nutné si brát vlastní zámek). Ručníky si prosím přineste vlastní.
JAK SI MÁM VYBRAT TU SPRÁVNOU LEKCI?
Popisky všech lekcí naleznete v sekci aktivity. Pokud si nebudete jistí, co by bylo pro vás vhodné, c
CO SI VZÍT NA LEKCI S SEBOU?
Na lekci si vezměte sportovní a pohodlné oblečení, sportovní a čistou obuv, ručník a nezapomeňte vodu. Podložky a kompletní vybavení na danou lekci jsou k dispozici ve fitness centru.
MÁM KARTU MULTISPORT, JAKÝ JE POSTUP REGISTRACE NA LEKCE?
Na kartu Multisport NEPŘIJÍMÁME registrace. První lekci si můžete registrovat na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 734604128.
NIKDY JSEM U VÁS NEBYL, JAKÁ LEKCE BY BYLA PRO MĚ VHODNÁ? Všechny naše lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Trenéři jsou natolik vzdělaní, že jsou schopni reagovat na aktuální složení cvičenců a cviky modifikují přímo pro vaše potřeby a vaše zkušenosti.
NEJDE MI ZAREGISTROVAT SE NA LEKCI, JAK MÁM POSTUPOVAT? Do systému se můžete registrovat až po zakoupení permanentky. Popřípadě nás kontaktujte na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 734604128
JE NUTNÉ SE NA LEKCI PŘEDEM REGISTROVAT? Pokud bude volné místo, tak není potřeba se na lekci předem registrovat. Pro neregistrované doporučujeme přijít o 15 minut dříve.
CHCI OSOBNÍHO TRENÉRA, JAK MÁM POSTUPOVAT? Pokud chcete začít u nás cvičit s osobním trenérem, je potřeba si domluvit první schůzku. Schůzku si můžete domluvit na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 734604128. Následně se domluvíme na vhodném trenérovi pro vaše potřeby a domluvíme první termín pro váš osobní trénink.